Dopravu zásilek zajišťuje přepravní společnost PPL.

Zásilky předáváme dopravci následující pracovní den od objednávky.

Přepravce doručuje následující den po převzetí objednávky

            O čase doručení budete informováni SMS zprávou.

Ceník:

  • PPL kurýr ČR/SK : 150Kč
  • Dobírka:                 30Kč
  • Parcel shop:           90 Kč

Pro platby ze zahraničí :

IBAN: CZ47 3030 0000 0012 0881 7030
BIC: AIRACZPP

Osobní vyzvednutí je možné pouze při platbě převodem a po předchozí komunikaci s prodávajícím. Platbu proveďte převodem na bankovní účet. Použijte ID objednávky pro identifikaci platby. Objednávka vám bude předána po připsání platby na účet.

Způsob doručení zboží určuje prodávající, není-li v kupní smlouvě stanoveno jinak. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel. V případě, že zboží bude poškozeno, i když obal není porušený, je kupující povinen o této skutečnosti co nejdříve informovat přepravce a následně prodávajícího. V případě, že zásilka vykazuje známky poškození prodávající doporučuje, aby zásilka nebyla kupujícím převzata.